Praca opieka Niemcy: Bawaria, 1 chodząca Seniorka

Wakacje
Gerstetten Herznet24

Data rozpoczęcia:

16/06/2022

ilość tygodni:

6

Lokalizacja:

89547 Gerstetten

Wynagrodzenie:

1500 EUR

Główne informacje o ofercie:

Nasza Seniorka jest pacjentką cierpiącą na schorzenia starcze: wysokie ciśnienie, ciężkie nogi, bolące stawy. Poza tym jest w pełni sprawna. Potrzebuje niewielkiej asekuracji w ciągu dnia. Gdyby mogła, cały dzień spędzałaby w fotelu oglądając swoje seriale. Stąd rola opiekunki, by motywować ją do spacerów. Noce przesypia. Jeśli chce skorzystać z toalety, robi to sama nie budząc opiekunki. Sklepy są oddalone 3 km. Zakupy robi rodzina seniorki, można też jechać razem z nią.

Opieka nad:

seniorka

Mobilność:

samodzielny

Wymagania:

komunikatywny niemiecki,
dobry niemiecki

Oferujemy:

wyżywienie,
zakwaterowanie,
zwrot kosztów podróży,
zaświaczenie A1

Do własnego użytku:

pokój,
łazienka,
kuchnia,
internet,
TV

Warunki mieszkaniowe:

dom jednorodzinny

Zakres obowiązków:

gotowanie, spacery, spokojne noce, bez pieluch, pomoc w ubieraniu, zakupy, sprzątanie