Opiekunka Praca: Schleswig-Holstein, 1 Seniorka, blisko morze

Wakacje
Herznet24 Opiekunki

Data rozpoczęcia:

15/07/2022

ilość tygodni:

8

Lokalizacja:

24119 Kronshagen

Wynagrodzenie:

1400 EUR

Główne informacje o ofercie:

Atrakcyjna oferta dla Opiekunek ceniących sobie spokój, ciszę i odpoczynek. Opieka nad Seniorką, która większość czasu spędza w łóżku/ na fotelu. Jest pasywna. Opieka sprowadza się do podstawowych, tych samych czynności jak ugotowanie jajka na śniadanie, zjedzenie razem obiadu. Seniorka dużo śpi w ciągu dnia, nie chodzi na spacery. W czasie pauzy można świetnie zorganizować czas wolny w mieście Kilonia – w mieście z otwartym dostępem do morza i bogatym w różne rozrywki turystyczne!

Opieka nad:

seniorka

Mobilność:

samodzielny

Wymagania:

komunikatywny niemiecki

Oferujemy:

wyżywienie,
zakwaterowanie,
zwrot kosztów podróży,
zaświaczenie A1

Do własnego użytku:

pokój,
łazienka,
kuchnia

Warunki mieszkaniowe:

dom jednorodzinny

Zakres obowiązków:

gotowanie, wspólne spędzanie czasu, spokojne noce, bez pieluch, pomoc w ubieraniu, zakupy, sprzątanie

Schorzenia:

demencja