Opiekunka Niemcy: Westfalia, miasto, oferta do Seniorki

Wakacje
Seniorka Westfalia

Data rozpoczęcia:

26/06/2022

ilość tygodni:

6

Lokalizacja:

48429 Rheine

Wynagrodzenie:

1500 EUR

Główne informacje o ofercie:

Oferta do Seniorki, 90 lat, jest osobą leżącą, praca z liftem. Czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku. Seniorka ma lekkiego Parkinsona. Seniorka potrzebuje wsparcia przy jedzeniu. Nie mówi. Bardzo dużo śpi. Z Seniorką mieszka jej córka (na samej górze). Jest bardzo pomocna przy czynnościach pielęgnacyjnych i domowych. Daje duże wsparcie dla opiekunki i odciążenie. Zna j. angielski, więc nie ma problemu z komunikacją właśnie w tym języku.

Opieka nad:

seniorka

Mobilność:

wózek, leżący

Wymagania:

komunikatywny niemiecki

Oferujemy:

wyżywienie,
zakwaterowanie,
zwrot kosztów podróży,
zaświaczenie A1,
karta EKUZ,
ubezpieczenie,
bonusy

Do własnego użytku:

pokój,
łazienka,
internet

Warunki mieszkaniowe:

dom jednorodzinny

Zakres obowiązków:

gotowanie, zmiana pieluch, bez dzwigania, spokojne noce, pomoc w ubieraniu, pomoc w jedzeniu, pomoc w higienie, zakupy

Schorzenia:

parkinson, inkontynencja, demencja