Opieka Niemcy: Bawaria, 1 Seniorka, która mieszka sama

Święta
Illertissen Opieka Niemcy

Data rozpoczęcia:

06/12/2021

ilość tygodni:

6

Lokalizacja:

89257 Illertissen

Wynagrodzenie:

1400 EUR

Główne informacje o ofercie:

Nasza Seniorka ma 90 lat. Meszka sama w domku wielorodzinnym. Seniorka musi kontrolować codziennie ciśnienie i pić dużo wody, ponieważ często odczuwa zawroty głowy. Jest demencyjna, małorozmowna. Nosi wkładki moczowe, ale samodzielnie korzysta z toalety. Trzy razy w ciągu tygodnia przyjeżdża Pflegedienst: w piątki, by umyć podopieczną, w inne dni, by podać leki, napełnić boxy, nałożyć rajstopy uciskowe i inne. Illertissen to niewielka miejscowość ze sklepami.

Opieka nad:

seniorka

Mobilność:

Chodzik

Wymagania:

komunikatywny niemiecki

Oferujemy:

wyżywienie,
zakwaterowanie,
zwrot kosztów podróży,
zaświaczenie A1,
karta EKUZ,
ubezpieczenie,
bonusy

Do własnego użytku:

pokój,
internet,
TV,
rower

Warunki mieszkaniowe:

mieszkanie w bloku

Zakres obowiązków:

gotowanie, spacery, spokojne noce, zmiana pieluch, pomoc w higienie, zakupy, sprzątanie

Schorzenia:

demencja

Udostępnij ofertę w mediach społecznościowych:

Sprawdz nasze inne oferty pracy:

Pilne

skrócone informacje o ofercie:

Do opieki Pani ma 77 lat, 164 cm wzrostu. Lubi rozwiązywać krzyżówki, czytać książki. Jest osobą samowystarczalną. Choruje na stwardnienie rozsiane.