Pilne

OFERTA PRACY DO MOBILNEJ SENIORKI

Opieka 24h w Opieka 24h
  • Data publikacji: 9 maja 2020
  • Data wygaśnięcia oferty: 15 sierpnia 2020
  • Wynagrodzenie: $1,300.00 - $1,300.00
Wyślij wiadomość na adres e-mail

Szczegóły oferty pracy

  • Wynagrodzenie 1300
  • Ilość osób do opieki 1
  • Mobilność Rolator

Opis oferty pracy

89542 Herbrechtingen, ok. Ulm

Termin: 20.06.2020 – 6 tygodni

Stawka: 1300€ + zwrot kosztów podróży

Wymagania: Szukam opiekunki ze znajomością j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym plus.

OPIS ZLECENIA:

Do opieki pani, 89 lat, 70 kg, bez inkontynencji, jest mobilna, porusza się przy rollatorze, bez demencji, noce przespane. Potrzebuje niewielkiej pomocy przy ubieraniu i myciu.

WARUNKI MIESZKALNE DLA OPIEKUNKI:

Seniorka mieszka  w domku jednorodzinnym, w mieście, zakupy są osiągalne na pieszo.

Opiekunce zapewnione całe piętro i internet.

Raz w tygodniu przychodzi pielęgniarka, podaje leki, pomaga w pielęgnacji ciała.

OBOWIĄZKI OPIEKUNKI:

  • przygotowanie posiłków
  • zrobienie zakupów
  • dbanie o czystość gospodarstwa domowego
  • kontrolowanie przyjmowania leków, jedzenia i płynów
  • mobilizowanie do spacerów
  • towarzyszenie u lekarzy
  • pomoc w zmianie pampersów
  • pomoc w myciu i ubieraniu

Udostępniamy numer telefonu do obecnej opiekunki!

OFERUJEMY:
– zatrudnienie na umowę zlecenie lub działalność polska
– odprowadzanie składek od średniej krajowej za każdy przepracowany miesiąc
– wynagrodzenia na czas
– stały kontakt z koordynatorami

Więcej informacji podam telefonicznie lub w wiadomości prywatnej.

Zapraszam do kontaktu!

-> 600 725 080 (Pon.-Pt. 8-17)

Firma Herznet 24

tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
Uwaga! OFERTA PRACY DO MOBILNEJ SENIORKI:
W okresie panującego koronawirusa chcemy uspokoić Państwa, że na bieżąco zdobywamy informacje dotyczące zamkniętych granic czy sytuacji w Niemczech.
Możemy zapewnić, że:
– osoby wyjeżdżające w celach zarobkowych do pracy mogą przekraczać granice, a my ze swojej strony również dbamy o wszelkie potrzebne zaświadczenia.
– klienci wiedzą, jak zadbać o bezpieczeństwo na miejscu pracy, tj. kupują środki dezynfekcyjne, ograniczają liczbę wyjść do sklepów i spacerów, odwiedzin członków rodziny oraz pielęgniarzy.
– priorytetem firmy w tym czasie jest stały kontakt z opiekunkami, które obecnie przebywają w pracy na terenie Niemiec. Nasze panie informują nas o zastosowanych krokach ze strony klienta na rzecz bezpieczeństwa, dzięki czemu mamy ten temat pod kontrolą.
 – pomagamy zorganizować podróż na linii Niemcy-Polska, jak i Polska-Niemcy oraz dysponujemy listą zaprzyjaźnionych busów, które kursują normalnie bez zmian!
WAŻNE: W okresie koronawirusa jesteśmy dostępni telefonicznie 7 dni w tygodniu!

Wymagane umiejętności

Inne prace, które mogą Cię zainteresować

Privacy Settings saved!
Ustawienie prywatności

  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Odrzuć wszystkie usługi
Zaakceptuj wszystkie usługi