Niemcy praca: Nadrenia, blisko granicy holenderskiej, 1 fit Seniorka

Aktualne
Fit Seniorka

Data rozpoczęcia:

04/11/2021

ilość tygodni:

6

Lokalizacja:

47559 Kranenburg, Westfalia

Wynagrodzenie:

1300 EUR

Główne informacje o ofercie:

Seniorka ma 90 lat, w pełni sprawna! Bez pieluch, demencji, innych chorób. Można z nią rozmawiać, gotować, oglądać wspólnie seriale, spacerować, a nawet uprawiać sport. Zlecenie, na którym odpoczywasz. Kranenburg to piękne, klimatyczne miasteczko. Dzięki dobrej komunikacji miejskiej można się dostać np. do Kolonii i innych pobliskich miejscowości. Opiekunka ma do dyspozycji 2 pokoje, łazienkę, internet, TV. Dom jest bardzo zadbany i czysty.

Opieka nad:

seniorka

Mobilność:

samodzielny

Wymagania:

komunikatywny niemiecki

Oferujemy:

wyżywienie,
zakwaterowanie,
zwrot kosztów podróży,
zaświaczenie A1,
karta EKUZ,
ubezpieczenie,
bonusy

Do własnego użytku:

pokój,
łazienka,
internet

Warunki mieszkaniowe:

dom jednorodzinny

Zakres obowiązków:

gotowanie, spacery, wspólne spędzanie czasu, spokojne noce, bez pieluch