Praca dla Opiekunek w Niemczech: Nadrenia, fit Seniorka, stała oferta

Aktualne
Mobilna Seniorka

Data rozpoczęcia:

03/12/2021

ilość tygodni:

6

Lokalizacja:

76887 Bad Bergzabern, ok. Karlsruhe

Wynagrodzenie:

1350 EUR

Główne informacje o ofercie:

Nasza Podopieczna ma 91 lat. Jest osobą zadbaną, elegancką i towarzyską. Regularnie odwiedza fryzjera, lubi spacery i gry. Potrzebuje niewielkiej asekuracji w ciągu dnia, ponieważ jej pamięć jest słabsza i zapomina np. o wzięciu tabletki. W relacji z Opiekunką stawia na komfort, spokój i elastyczność. Bad Bergzabern to miasto uzdrowiskowe, w którym rozwija się przemysł turystyczny i leczniczy. Zakupy są bardzo blisko (6 minut market Aldi). Opiekunka ma do dyspozycji auto i rower.

Opieka nad:

seniorka

Mobilność:

samodzielny

Wymagania:

komunikatywny niemiecki

Oferujemy:

wyżywienie,
zakwaterowanie,
zwrot kosztów podróży,
zaświaczenie A1,
karta EKUZ,
ubezpieczenie,
bonusy

Do własnego użytku:

pokój,
łazienka,
internet,
TV,
samochód,
rower,
kuchnia

Warunki mieszkaniowe:

dom jednorodzinny

Zakres obowiązków:

gotowanie, spacery, wspólne spędzanie czasu, zakupy, pranie, sprzątanie, podawanie leków

Schorzenia:

cukrzyca