EMSDETTEN/ SPRAWDZONE ZLECENIE DO 1 MOBILNEGO SENIORA, BLISKO MÜNSTER!

Opieka 24h w Opieka 24h
  • Data publikacji: 7 lutego 2020
  • Data wygaśnięcia oferty: 1 lutego 2020
  • Wynagrodzenie: $1,300.00 - $1,300.00
Wyślij wiadomość na adres e-mail

Szczegóły oferty pracy

  • Wynagrodzenie 1300
  • Ilość osób do opieki 1
  • Mobilność Chodząca

Opis oferty pracy

Praca w 48282 Emsdetten, ok. Münster

Termin: 29.02.2020 – 6 tygodni

Stawka: 1300€ + zwrot kosztów podróży

Wymagania: Szukam opiekunki z  komunikatywną znajomością j. niemieckiego.

OPIS ZLECENIA:

Do opieki jest pan, 93 lata, 55 kg, mobilny i sprawny, nosi pieluchy i cewnik, który należy opróżniać, poza tym samodzielny. Ma spokojną demencję. Noce przesypia. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu. Dużo śpi w ciągu dnia.

Raz w ciągu tygodnia przychodzi pielęgniarka, by zadbać o higienę ciała podopiecznego. We wtorki pacjent uczęszcza do opieki dziennej. Raz w tygodniu przychodzi pomoc sprzątająca.

Pan mieszka w domku jednorodzinnym w małym mieście, zakupy osiągalne na pieszo.

WARUNKI MIESZKALNE DLA OPIEKUNKI: Opiekunce zapewnion pokój, nternet i telefon z kartą na polskie numery telefonu.

OBOWIĄZKI OPIEKUNKI:

  • przygotowanie posiłków
  • zrobienie zakupów
  • dbanie o czystość gospodarstwa domowego
  • kontrolowanie przyjmowania leków, jedzenia i płynów

Udostępniamy numer telefonu do obecnej opiekunki!

OFERUJEMY:
– zatrudnienie na umowę zlecenie lub działalność polska
– odprowadzanie składek od średniej krajowej za każdy przepracowany miesiąc
– wynagrodzenia na czas
– stały kontakt z koordynatorami

Więcej informacji podam telefonicznie lub w wiadomości prywatnej.

Zapraszam do kontaktu!

-> 600 725 080 (Pon.-Pt. 8-17)

Firma Herznet 24

Wymagane umiejętności

Inne prace, które mogą Cię zainteresować

Privacy Settings saved!
Ustawienie prywatności

  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Odrzuć wszystkie usługi
Zaakceptuj wszystkie usługi