DORTMUND/ SPRAWDZONA OFERTA DO MOBILNEGO MAŁŻEŃSTWA!

Opieka 24h w Opieka 24h
  • Data publikacji: 7 lutego 2020
  • Data wygaśnięcia oferty: 4 marca 2020
  • Wynagrodzenie: $1,500.00 - $1,500.00
Wyślij wiadomość na adres e-mail

Szczegóły oferty pracy

  • Wynagrodzenie 1500
  • Ilość osób do opieki 2
  • Mobilność Chodząca

Opis oferty pracy

Praca w 44339 Dortmund

Termin: 04.03. – 6 tygodni

Stawka: 1500€ + zwrot kosztów podróży

Wymagania: Szukam opiekunki z komunikatywną znajomością j. niemieckiego.

OPIS ZLECENIA

Do opieki jest małżeństwo:

– pan, 85 lat, 170 cm, 72 kg. Ma Parkinsona, nosi pieluchy, jest mobilny, z lekką demencją, noce przesypia.

– pani, 82 lata, 150 cm, 62 kg. Samodzielna. Z lekką demencją.

Spokojne zlecenie. Dużo wolnego czasu!

WARUNKI MIESZKALNE DLA OPIEKUNKI: Małżeństwo mieszka w domku jednorodzinnym.
Opiekunce zapewnione całe piętro i internet.

OBOWIĄZKI OPIEKUNKI

• zrobienie zakupów
• przygotowanie posiłków
• kontrolowanie przyjmowania leków, jedzenia i płynów
• pomoc w ubieraniu i myciu

Udostępniamy numer telefonu do obecnej opiekunki!

OFERUJEMY
– zatrudnienie na umowę zlecenie lub działalność polska
– odprowadzanie składek od Średniej Krajowej
– wynagrodzenia na czas
– stały kontakt z koordynatorami

Więcej informacji podam telefonicznie lub w wiadomości prywatnej.
Zapraszam do kontaktu!
-> 668 970 750 (Pon.-Pt. 8-17)
Firma Herznet 24

Wymagane umiejętności

Inne prace, które mogą Cię zainteresować

Privacy Settings saved!
Ustawienie prywatności

  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Odrzuć wszystkie usługi
Zaakceptuj wszystkie usługi