Praca Niemcy: Bawaria, 1 Seniorka, wysokie wynagrodzenie

Aktualne
1 Seniorka

Data rozpoczęcia:

11/11/2021

ilość tygodni:

4

Lokalizacja:

97469 Gochsheim, ok. Würzburg

Wynagrodzenie:

1400 EUR

Główne informacje o ofercie:

Nasza Seniorka ma 83 lata. Porusza się na wózku inwalidzkim, sama stawia także kilka kroków, by móc się przemieścić. Noce spokojnie przesypia. Dwa razy w ciągu tygodnia Seniorka uczęszcza do Tagespflege (8:00-16:00), w tym czasie Opiekunka ma wolne, w pozostałe dni przysługuje kilkugodzinna pauza. Seniorka wstaje o godzinie 8:00, chodzi spać o godzinie 19:00. Dużą pomocą służy jej córka, która mieszka niedaleko. W pobliżu znajduje się wiele sklepów: Lidl, Aldi, Deichmann, KiK oraz inne.

Opieka nad:

seniorka

Mobilność:

wózek

Wymagania:

komunikatywny niemiecki

Oferujemy:

wyżywienie,
zakwaterowanie,
zwrot kosztów podróży,
zaświaczenie A1,
karta EKUZ,
ubezpieczenie,
bonusy

Do własnego użytku:

pokój,
internet

Warunki mieszkaniowe:

dom jednorodzinny

Zakres obowiązków:

gotowanie, zmiana pieluch, pomoc w higienie, pomoc przy wstawaniu, sprzątanie, pranie

Schorzenia:

demencja, inkontynencja