Pn - Pt: 8:00 - 16:00

Praca w Niemczech z pomocą agencji zatrudnienia

Praca Niemcy Senior Opiekunka

Marzy Ci się praca w Niemczech jako Opiekunka osób starszych, ale nie wiesz, jak przekuć myśli w czyny? A może wiesz, ale obawiasz się, że zaufasz firmie, która działa nie fair?

Podpowiemy Ci, na co musisz zwrócić uwagę. I trzymamy kciuki za Twoje wybory!

Praca w Niemczech: najpierw sprawdź agencję zatrudnienia

O sprawdzeniu legalności działania agencji pracy (i potwierdzeniu, że jest to certyfikowana agencja zatrudnienia) możesz łatwo przekonać się odwiedzając stronę Rejestru agencji zatrudnienia Rejestru agencji zatrudnienia (KRAZ). 

Wyszukiwarka jest przyjazna w obsłudze. Wystarczy, że wpiszesz NIP lub nazwę podmiotu, lub jego adres. Odwiedź stronę internetową agencji, a także jej Fanpage na Facebooku. Przejrzyj dostępne opinie, zapoznaj się z oferowanymi warunkami pracy. Sprawdź, czy na stronie podane są kluczowe informacje takie jak siedziba firmy, numer telefonu czy adres e-mail. Upewnij się, czy jest podana siedziba firmy, numer telefonu, adres e-mail.

Nie wahaj się też bezpośrednio kontaktować z agencją: zadzwoń lub napisz, wypełnij formularz zgłoszeniowy i …poczekaj na reakcję. Szybka i profesjonalna reakcja może być dobrym znakiem, że agencja traktuje swoje obowiązki poważnie. W międzyczasie przygotuj listę pytań, które chcesz zadać. Zapisz również pytania, które zostały Ci zadane przez pracownika agencji i zastanów się, czy chcesz współpracować z firmą, która nie wykazuje zainteresowania swoimi kandydatami. I zastanów się, czy chcesz współpracować z firmą, która nie ma żadnych pytań do Ciebie.

Warto również porozmawiać z kimś, kto już skorzystał z agencji pracy i jest zadowolony z jej usług. Taka rekomendacja z pierwszej ręki może pomóc Ci w decyzji.

W Herznet24 dbamy o obecne, jak i przyszłe Opiekunki. Zawsze możesz się z nami skontaktować. Chcemy być blisko Twoich potrzeb, dlatego pomagamy w wyborze takiej szteli, z której będziesz zadowolona. Jesteśmy dostępni dla Ciebie w każdej sytuacji – chcemy być blisko Twoich potrzeb i pomagać w wyborze takiego miejsca pracy, z którego będziesz w pełni zadowolona.

Praca w Niemczech: zobacz, co oferuje Ci agencja zatrudnienia

Praca w Niemczech jako Opiekunka osób starszych to spory zastrzyk gotówki i ciekawe doświadczenie zawodowe, które może znacząco wzbogacić Twoje życie zawodowe i osobiste. Ale.. nie kieruj się samymi zarobkami!. Jeśli już wybierzesz agencję pracy, to… bądź dalej detektywem we własnej sprawie! Twoje zaangażowanie w sprawdzanie i zapewnienie sobie dobrych warunków pracy nie powinno na tym etapie ustawać.

Ustal, czy poza godnymi zarobkami agencja pracy:

 • ma siedzibę w Polsce,
 • pomoże Ci w wyborze szteli i zadba o wszelkie formalności w Twoim imieniu,
 • nie pobierze od Ciebie dodatkowych opłat (z wyjątkiem kosztów badań lekarskich czy tłumaczeń dokumentów),
 • oferuje bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie podczas trwania umowy,
 • zwraca koszty dojazdu do szteli i powrotu do domu,
 • zapewni Ci pomoc koordynatora podczas całego pobytu na szteli,
 • wyjaśnia to, co dla Ciebie niezrozumiałe, rozwiewa wątpliwości,
 • wypłaca dodatkowe bonusy i premie (np. w świąteczne),
 • dowiedz się jaką oferuje umowę,
 • zobacz jaka jest komunikacja z koordynatorem

Podchodząc do pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech z dobrze przygotowanym planem i wiedzą na temat swoich praw oraz warunków pracy, możesz znacznie poprawić swoje doświadczenie zawodowe i uniknąć wielu potencjalnych problemów. Twoje zadowolenie z pracy i bezpieczeństwo są tak samo ważne, jak finansowe korzyści wynikające z tej roli.

Pracuj z nami: poznaj Herznet24

Zadbaj o naszego Podopiecznego, my zadbamy o Ciebie. To motto, które oddaje naszą filozofię działania.

Z twardych faktów o nas:

 • jesteśmy certyfikowaną Agencją Zatrudnienia. W Krajowym Rejestrze Zatrudnienia znajdziesz nas pod numerem: 11522.
 • zaufało nam ponad 600 Opiekunek i ponad 300 Podopiecznych
 • klienci i Opiekunki oceniają zadowolenie zw e współpracy z nami na poziomie powyżej 90%.

W Herznet24 szukamy najlepszych Opiekunek do pracy z osobami starszymi. Takich, które są zaangażowane, odpowiedzialne i empatyczne. Takich, które chcą maksymalnie podnieść jakość życia Seniorów i ich najbliższych. 

Naszym Opiekunkom zapewniamy kompleksowe wsparcie przed, w trakcie i po pobycie na szteli. Nie musisz mówić płynnie po niemiecku. Wystarczy, że znasz język niemiecki w stopniu podstawowym.

Jeśli uważasz, że pasujesz do naszej wizji, to skontaktuj się z nami i pracuj jako Opiekunka osób starszych. Może właśnie to jest Twoja wymarzona praca?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij post w Social Media

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Zostaw nam swojego maila

Chcesz współpracować z nami?

Zapraszamy do kontaktu

Scroll to Top