O nas

Jesteśmy certyfikowaną Agencją Zatrudnienia widniejącą w Krajowym Rejestrze Zatrudnienia pod numerem: 11522.

Świadczymy usługi opieki nad osobami starszymi oraz rekrutujemy personel na potrzeby osób prywatnych.

Osobom, które chcą podjąć z nami współpracę jako opiekun osób starszych oraz niesamodzielnych, zapewniamy kompleksową organizację formalności.

Współpracujące z nami osoby cenią sobie nasze zaangażowanie. Stale monitujemy zadowolenie naszych klientów oraz przebywających u nich opiekunów.

Czym zajmuje się firma

Oferujemy usługi opiekuńcze w Polsce i na terenie całych Niemiec. Wystarczy podstawowa znajomość języka niemieckiego, by z Nami współpracować! Szukamy opiekunek i opiekunów zaangażowanych, odpowiedzialnych i empatycznych, by móc maksymalnie podnieść jakość życia osób w podeszłym wieku i ich najbliższych. Ze swojej strony zapewniamy w pełni legalne i bezpieczne zatrudnienie, atrakcyjne zarobki i sprawdzone, rzetelnie przedstawione oferty, co pozwala nam budować długoletnią współpracę z naszymi opiekunkami / opiekunami osób starszych.

Historia firmy

Jesteśmy Agencją Pracy z siedzibą w Olsztynie przy ulicy Zimowej 2/13B. Istniejemy od 2014 roku. Współpracujemy z wieloma klientami i firmami zrzeszającymi osoby zainteresowane usługami opiekuńczymi. Zaufało Nam już ponad 300 podopiecznych oraz ponad 600 zatrudnionych opiekunek! By kontakt z firmą mógł być nieograniczony zapraszamy na Twittera: Herznet24 oraz do polubienia naszego fanpage’u na Facebooku Herznet24 Opiekunki Osób Starszych.

Wizja i cel firmy

W naszej pracy kierujemy się mottem: “Zadbaj o Naszego podopiecznego, my zadbamy o Ciebie”. Opieka nad seniorami i osobami niesamodzielnymi ma na celu poprawę jakości ich życia. Potrzebują oni wsparcia w codziennych czynnościach. Jako rodzinna firma z tradycją stawiamy przede wszystkim na rzetelność, poczucie bezpieczeństwa i komfort. Indywidualne podejście oraz pomoc, zaczynając od procesu rekrutacji poprzez załatwienie formalności, a kończąc na stałym kontakcie w trakcie trwania zlecenia, to fundamenty, jakie wcielamy we współpracę z klientami oraz opiekunami.

Zadowolenie klientów 96%
Zadowolenie naszych opiekunek 93%
Zadowolenie podopiecznych 90%