Pn - Pt: 8:00 - 16:00

O nas

Naszą misją jest pomoc osobom starszym w ich codziennym życiu oraz praca dla osób, które chcą być częścią naszej społeczności. Chcemy łączyć ludzi, dając pracę i opiekę.


Od lat z powodzeniem zatrudniamy najlepsze Opiekunki do opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Doceniamy chęci i motywację do pracy, dlatego do opieki nad Seniorami zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Jeśli chcesz z nami współpracować i opiekować się osobami lub niesamodzielnymi to wybierz nas!

Jesteśmy zaangażowani w to, co robimy. Dlatego nasze Opiekunki wiedzą, że mogą na nas liczyć nie tylko przed, ale w trakcie i po powrocie do swojego rodzinnego domu. By dać Ci poczucie komfortu dbamy o wszystkie formalności związane z pracą w Niemczech!

W Herznet24 dbamy o wszystkie osoby, które nam zaufały. Jeśli czujesz, że praca jako Opiekunka Osób Starszych w Niemczech jest dla Ciebie i zależy Ci na współpracy z rzetelną firmą, zostaw nam swój numer telefonu!

Chcemy być blisko Twoich potrzeb, dlatego pomagamy w wyborze takiej szteli, która będzie najlepsza dla Ciebie!

Czym się zajmujemy?

Świadczymy usługi opiekuńcze nad osobami starszymi, zarówno w Polsce, jak i na terenie całych Niemiec.

Wystarczy podstawowa znajomość języka niemieckiego, by z Nami współpracować! 

Jeśli umiesz spojrzeć na rzeczywistość z perspektywy innej osoby, masz otwarte serce, a dobroć jest wpisana w Twoją naturę to cudownie, że jesteś! Właśnie z takimi osobami chcemy realizować naszą misję. 

Skontaktuj się z nami już dziś!

Ze swojej strony zapewniamy Ci w pełni legalne i bezpieczne zatrudnienie, atrakcyjne zarobki i sprawdzone, rzetelnie przedstawione oferty pracy. Takie podejście pozwala nam budować długoletnią współpracę z naszymi opiekunkami i opiekunami osób starszych.

Historia Herznet24

Nasza Firma powstała w 2014 roku dzięki wspaniałej Kobiecie – Kasi którą nazywamy Matką Chrzestną Herznet24.

Kasia pracowała jako Au-Pair oraz jako opiekunka w Niemczech. Zarabiała w ten sposób na swoje studia – Germanistykę. Tak zdobyła unikalne i praktyczne doświadczenie, którym się z nami podzieliła.
Dzięki wskazówkom Kasi mogliśmy bardzo dobrze poczuć, na czym polega praca opiekunek. Wdrożyliśmy je w życie i zdobywaliśmy własne doświadczenia.

Od tego czasu ulepszamy i usprawniamy działanie naszej Firmy, tak, żeby nasze Panie Opiekunki czuły się z nami bezpiecznie. I aby Seniorzy czuli się zaopiekowani, gdy są pod skrzydłami naszych wspaniałych Pań.

Kasiu – dziękujemy Ci bardzo za inspirację i wiarę w nas.

Każdy dzień jest w naszej pracy inny i przynosi nowe wyzwania. Każdego dnia stajemy się coraz lepsi dla Was i dla Nas. Naszej Firmy nie można podzielić, my wszyscy jesteśmy całością. Bez Was nie byłoby Nas i bez Nas nie byłoby Was. Nasza Firma to wszystkie osoby, które z nami współpracują, współpracowały i będą współpracować. To od nas jako całości zależy dokąd dojdziemy i co osiągniemy. Dziękujemy wszystkim osobom, które tworzą z nami tą społeczność.

Pamiętajmy, jesteśmy całością i jednością, dążymy do osiągnięcia wspólnych celów. Zależy nam na Naszym wspólnym dobru. Jeśli chcesz do nas dołączyć to zapraszamy, im nas więcej tym więcej dobra możemy czynić.

Nasza wizja i cel

Jesteśmy rodzinną firmą. Bardzo cenimy rzetelną współpracę zarówno z Seniorami jak i Opiekunami. Indywidualnie podchodzimy do każdej osoby. Każdemu, kto zdecyduje się na współpracę z Nami, pomagamy dobrać najlepszą sztelę. Dbamy o przyjazny proces rekrutacji, pomagamy w organizacji formalności. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Opiekunami przez cały czas trwania zlecenia. Są to dla nas fundamenty, które doceniają Opiekunki i dzięki którym realizujemy naszą misję!

Zadowolenie klientów 96%
Zadowolenie naszych opiekunek 93%
Zadowolenie podopiecznych 90%
Scroll to Top